עמוד הצלצולים של מתן גלילוב
מתן גלילוב
זמר המזרחית בן ה18 (נכון לשנת 2012) שגר באזור הקריות שהצליח להתפרסם בזכות הכישרון המדהים שיש לו גדל על מוזיקה טורקית מאז שעוד היה ילד קטן, מתן גלילוב ודלית זריהן מוכרים לנו כבר בתור זוג אוהבים כבר זמן ארוך, מתן גלילוב הצליח לכבוש אותנו בזכות הלהיטים שהוציא בשנים האחרונות ואחד השירים שתפסו הכי הרבה "היפה בעולם" וכמו כן גם השירים האחרים תפסו לא פחות "זוכרת", "חלש מולך", "עוד נשימה" וכמובן זה רק ההתחלה, מתן גלילוב הצליח לעלות על גל המזרחית במהירות ובקלות וכמובן כל זה בזכות הכישרון האדיר שלא מבזבז אותו לרגע.

רוצים את אחד השירים של מתן גלילוב כצלצול חדש כאשר מישהו מתקשר אליך? הגעת למקום הנכון! בחרו את השיר שאתם הכי אוהבים, הורידו אותו אל המחשב, העבירו אל הנייד שלכם, והגדירו אותו כרינגטון! לא יודעים איך לעשות את זה? יש מדריך מיוחד שיכול לעזור לבעלי אייפונים בלבד אשר מסביר צעד צעד! לא מצאתם את השיר של מתן גלילוב שאתם רוצים? היכנסו לעמוד בקשת רינגטונים והגישו אלינו את השיר שאתם הכי אוהבים של מתן גלילוב ונשתדל לעלות אותו בהקדם!

דווח על בעיה


צלצולים להורדה, מזרחית, מזרחית רמיקס, דיכאון, לועזי, הבקשות שלכם, הצלצולים הגדולים, מיזטון בפייסבוק, הורדת שירים מיוטיוב, Adele - Hello, אייל גולן - לאן הגענו, בקשת צלצול, חיפוש צלצול, פאר טסי - כמה דמעות, עדן בן זקן - תאמין לי, אייל גולן - רחוק מכאן, אייל גולן - באתי אלייך, שקד קוממי - מאז הלכת, סטטיק ובן אל תבורי - סתם, עדן בן זקן - כשאתפרק, איב אנד ליר - מכתוב