עמוד הצלצולים של יעקב חתן
יעקב חתן
הזמר הים תיכוני יעקב חתן פרץ לחיינו בגיל צעיר, כאשר סחף עם המוזיקה שלו אלפי בני נוער. אלבום הבכורה של הזמר הצעיר צפוי לצאת בקרוב (נכון לשנת 2014), אך הוא כבר הוציא מספר סינגלים בולטים כמו ''אל תוותרי'', ''זה לא פייר'' ואחד מהשירים הבולטים ביותר שלו "הניחי לי" ו"מתגעגע". שיריו של יעקב חתן מרגשים במיוחד, והוא ניחן ביכולות גבוהות להעביר את המסרים בשירים שלו - כל שיר שלו מביא גוון מעט שונה ונקי מקודמו.
על הלהיטים הגדולים ביותר של יעקב חתן נמצאים באתר שלנו, באפשרותכם להוריד אותם ולהפוך אותם לצלצולים שלכם - כך שבכל פעם שמתקשרים אליכם תוכלו לשמוע את השיר האהוב עליכם. אם אתם מתקשים בהורדת השירים, תוכלו למצוא באתר מדריך המיועד לבעלי אייפונים - כך לא תסתבכו יותר מידיי ותוכלו בקלות להפוך את אחד מהשירים של יעקב חתן לרינגטון שלכם. אם אתם לא מוצאים את אחד משיריו של יעקב חתן, אתם מוזמנים לבקש את השיר בעמוד הבקשות באתר שלנו. יעקב חתן שירים להורדה.

דווח על בעיה


צלצולים להורדה, מזרחית, מזרחית רמיקס, דיכאון, לועזי, הבקשות שלכם, הצלצולים הגדולים, מיזטון בפייסבוק, הורדת שירים מיוטיוב, Adele - Hello, אייל גולן - לאן הגענו, בקשת צלצול, חיפוש צלצול, פאר טסי - כמה דמעות, עדן בן זקן - תאמין לי, אייל גולן - רחוק מכאן, אייל גולן - באתי אלייך, שקד קוממי - מאז הלכת, סטטיק ובן אל תבורי - סתם, עדן בן זקן - כשאתפרק, איב אנד ליר - מכתוב