עמוד הצלצולים של Skazi
Skazi
סקאזי (Skazi) הוא אחד היוצרי טראנס פסיכודלי הגדולים והמוכרים בעולם! שמו האמיתי של סקאזי הוא אשר סוויסה ושותפו אסף בי-באס אשר התחילו את דרכם בכלל במוזיקת הפאנק וביחד עם השנים סקאזי התחיל ליצור את הסגנון המוזיקלי משלו: טראנס פסיכודלי.
בשנת 2012 יצא אלבומו ״My Way" שעזר לסקאזי לחזור לעניינים לאחר שלא שיחרר אלבום כבר 6 שנים ואנשים בארץ התחילו לשכוח ממנו. סקאזי עושה את רוב הופעותיו בדרום אמריקה מול עשרות אלפי מעריצי מוזיקת טראנס פסיכודלי שאוהבים להתפרע במסיבות.
את סקאזי מכירים בארץ בעיקר בזכות השיר "hit and run" ששר ביג פישי ואפילו בזכות השיר "i wish" שגם זכה להמון ניגונים בכל מסיבות הטראנס פסיכודלי ברחבי העולם ביחד עם הגיטרה החשמלית המפורסת שלו שכל המעריצים כבר זכו לראות.
הרינגטונים שתוכלו למצוא באתר של סקאזי הם השירים הפופולרים ביותר שלו, הרינגטונים לאייפון שלכם כבר מוכנים וחתוכים יפה ומה שנשאר זה רק להוריד אותו להעביר אותו לאייטונס ולסנכרן את האייפון שלכם! רוצים שיר שעדין אין באתר? חפשו בחלק העליון של האתר בקשת רינגטון ונשתדל להעלות את הבקשה שלכם בהקדם.

דווח על בעיה


צלצולים להורדה, מזרחית, מזרחית רמיקס, דיכאון, לועזי, הבקשות שלכם, הצלצולים הגדולים, מיזטון בפייסבוק, הורדת שירים מיוטיוב, Adele - Hello, אייל גולן - לאן הגענו, בקשת צלצול, חיפוש צלצול, פאר טסי - כמה דמעות, עדן בן זקן - תאמין לי, אייל גולן - רחוק מכאן, אייל גולן - באתי אלייך, שקד קוממי - מאז הלכת, סטטיק ובן אל תבורי - סתם, עדן בן זקן - כשאתפרק, איב אנד ליר - מכתוב