עמוד הצלצולים של עומר אדם
עומר אדם
עומר אדם מוכיח את עצמו כאמן אמיתי ומבוגר והולך ומתעצב כמו זמר מזרחית אמיתי אשר מוסיף קצת אפילו פופ ורוק לשירים החדשים שלו מתוך האלבום החדש "מוזיקה ושקט" אשר הוציא לאחרונה, את האלבום "מוזיקה ושקט" נצליח להסיק כי זה הולך להיות אחד מהאלבומים המוכרים ביותר בישראל בזמן הקרוב.
עומר אדם הוא זמר ים תיכוני אשר פרץ בשנת 2009 בעונה השביעית של כוכב נולד והודח במהלך העונה לאחר שהבלוגר עומרי חיון חשף כי אדם זייף את גילו האמיתי.
בתוך קצת יותר משנה הפך עומר אדם לאחד מהזמרים הנחשבים ביותר בתעשיית המוזיקה בישראל בז'אנר הים תיכוני.
בדצמבר 2010 הוציא את אלבום הבכורה שלו "נמס ממך" שהפך לאחד מהאלבומים הנמכרים ביותר בשנת 2011, למעלה מ-20,000 עותקים נמכרו. וב-15 ביוני 2011 הופיע לראשונה בפני קהל של אלפי אנשים בקיסריה והפך לזמר הצעיר ביותר שהופיע בקיסריה (גיל 17 ושמונה חודשים), הוא כבש את קיסריה עם מופעי סלוד אאוט וביקורות חיוביות שמכתירות אותו למלך המוזיקה הים תיכונית בישראל.
בזמן האחרון הזמר עומר אדם הוציא את השיר "אחי" לפתיח התכנית זגורי אימפריה.
אוהבים את עומר אדם? רוצים את השירים החדשים שלו כרינגטונים לאייפון שלכם? הורידו עכשיו באתר והעבירו לאייפון שלכם. במידה ולא מצאתם את הרינגטון של עומר אדם המועדף עליכם, שלחו לנו בקשה בעמוד בקשת הרינגטונים ונעלה אותו בהקדם.

דווח על בעיה
רשימת הצלצולים:


צלצולים להורדה, מזרחית, מזרחית רמיקס, דיכאון, לועזי, הבקשות שלכם, הצלצולים הגדולים, מיזטון בפייסבוק, הורדת שירים מיוטיוב, Adele - Hello, אייל גולן - לאן הגענו, בקשת צלצול, חיפוש צלצול, פאר טסי - כמה דמעות, עדן בן זקן - תאמין לי, אייל גולן - תבואי היום, אייל גולן - באתי אלייך, עומר אדם - פעם בחיים, סטטיק ובן אל תבורי - הכל לטובה, עדן בן זקן - געגועים, עדן בן זקן - צועקתטראנס